پرش لینک ها

چگونه خودمان دیوار سبز بسازیم؟

برای اجرای دیوار سبز ( گرین وال ) در فضای مورد نظر؛ کارشناس مجموعه گلپیرا پارس از محل پروژه بازدید می کند و پس از توضیحات درباره شیوه های اجرایی ، با توجه به شرایط محیطی ساختمان ، یکی از روش اجرای دیوار سبز ( مدولار ، کابلی ، نمدی ، هیدروپونیک ، خزه ای) را به کارفرما پیشنهاد می کند. با توجه به ابعاد کار و پس از طراحی های مورد نیاز ، پیش فاکتوری به همراه طرح کاشت در اختیار کارفرما قرار میگیرد . از انواع دیوار سبز مورد استفاده شرکت گلپیرا پارس به مدل کابلی ، مدولار و مدولار حجمی ، خزه ای و هیدروپونیک اشاره کرد که جزئیات هر یک از این روش ها در ادامه آورده شده است.

👌با خدمات انحصاری ما ، زیباترین ها رو بسازید.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
گلپیرا پارس:
🌴مجری تخصصی بام سبز
🌳طراحی و اجرای دیوار سبز
🌲طراحی و اجرای محوطه
🌿طراحی و اجرای سازه های چوبی

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
برای دیدن پروژه های انجام شده⬇️
🌱www.golpirapars.com
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.
📱 09112291218 _ هاشمی

اجرای دیوار سبز در بابلسر
Special Guest

گلپیرا پارس

چگونه گرین وال درست کنیم؟

آنچه درباره طراحی فضای سبز روف گاردن ، دیوار سبز ، محوطه باید بدانید. طراحی و اجرای فضای سبز و همچنین درباره جزئیات روف گاردن و دیوار سبز و سازه های چوبی ( پرگولا _ آلاچیق _ فلاور باکس _ تری باکس _ کلبه ).

اجرای دیوار سبز صفر تا صد از آموزش و نصب مورد نیاز برای اجرای دیوار سبز در مازندران

آفرهای ساخت گرین وال برای صرفه جویی در وقت و هزینه شما طراحی شده‌اند و تضمین می‌کنند که بهترین مشاوره را برای گرین وال در خانه دریافت می‌کنید.

آنچه در این مقاله خواهید خواند

اجرای گرین وال ( دیوار سبز ) در یک نگاه

اجرای دیوار سبز در بابلسر
اجرای دیوار سبز در هتل میزبان بابلسر

برای اجرای دیوار سبز ( گرین وال ) در فضای مورد نظر؛ کارشناس مجموعه گلپیرا پارس از محل پروژه بازدید می کند و پس از توضیحات درباره شیوه های اجرایی ، با توجه به شرایط محیطی ساختمان ، یکی از روش اجرای دیوار سبز ( مدولار ، کابلی ، نمدی ، هیدروپونیک ، خزه ای) را به کارفرما پیشنهاد می کند. با توجه به ابعاد کار و پس از طراحی های مورد نیاز ، پیش فاکتوری به همراه طرح کاشت در اختیار کارفرما قرار میگیرد . از انواع دیوار سبز مورد استفاده شرکت گلپیرا پارس به مدل کابلی ، مدولار و مدولار حجمی ، خزه ای و هیدروپونیک اشاره کرد که جزئیات و خصوصیات هر یک از این روش ها در ادامه آورده شده است.

انواع گرین وال ( دیوار سبز ) در مازندران

اگر بخواهیم انواع دیوار سبز را نام ببریم می توانیم به صورت مجزا هر یک را با روش اجرا به شما خواهیم آموخت.

دیوار سبز خزه ای _ دیوار سبز هیدروپونیک _ نمدی _ پرتابل _ کابلی

این نکته را فراموش نکنید برخی از این روش ها فقط در فضای داخلی امکان پذیر است که در مقالات مرتبط به طور کامل توضیح خواهیم داد.

خوشبختانه در استان مازندران در تمام شهرهای این استان می توانید از روش های متفاوت آن استفاده کنید.

همچنین شما می توانید از دیوار سبز مصنوعی هم استفاده کنید.

اگر بخواهیم متداول ترین نوع دیوار سبز در فضای داخلی و خارجی ساختمان ها را نام ببریم دیوار سبز پرتابل مدولار می باشد که به راحتی می توانید در هر فضایی اقدام به ساخت آن کنید.

قابلیت دیگر آن اینکه می توانید جا به جا کنید و نوع گل ها را هم بعد از مدتی تغییر دهید، فقط کافیست برای اجرای دیوار سبز در فضای منزلتان با کارشناسان مجموعه گلپیرا پارس در ارتباط باشید.

اجرای دیوار سبز پرتابل مدولار
اجرای دیوار سبز در شرکت آلیس مشهد
اجرای گرین وال در فرودگاه هاشمی نژاد
اجرای گرین وال در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

در ادامه مقاله جزئیات کاملی در مورد اجرای گرین وال ( دیوار سبز ) در مازندران ارائه خواهد شد..

طراحی و اجرای دیوار سبز
اجرای دیوار سبز در هتل میزبان بابلسر

جزئیات اجرایی گرین وال ( دیوار سبز ) در مازندران

جهت اجرای گرین وال در مازندران فقط کافیست با مجموعه گلپیرا پارس تماس تلفنی بگیرید تا کارشناسان ما به صورت رایگان از محل پروژه بازدید انجام دهند . پس از بازدید به شما توضیحات لازم داده خواهد شد و یکی از روش های دیوار سبز مناسب با محیط و سیستم نورپردازی به شما ارائه می کنند

بعد از بازدید و نکات اولیه گفته شده؛ تیم گلپیرا پارس شروع به طراحی اولیه و انتخاب نوع گل و گیاه خواهند کرد وبعد از این مراحل پیش فاکتوری را به شما ارائه می کنند که جزئیات اجرایی گرین وال در آن بصورت کامل و جزء به جزء آورده شده است.

در نهایت این شما هستید که می توانید به هر یک از روش های گفته شده و نوع گل ها را انتخاب کنید.

جزئیات اجرایی دیوار سبز در مازندران

مشاوران مجموعه گلپیرا پارس وظیفه دارند تا پایان کار در کنار شما باشند و خدماتی را به شما ارائه کنند تا شما بتوانید به تصمیم نهایی برسید. اگر بخواهیم انواع دیوار سبز ( گرین وال ) را به صورت اختصار برای شما توضیح دهیم شامل؛ دیوار سبز خزه ای _ هیدروپونیک _ مصنوعی _ نمدی _ پرتابل و کابلی تمام این دیوار سبز ها را به صورت کلی در وب سایت مجموعه می توانید به صورت کامل و با جزئیات مطالعه کنید.

green wall

آموزش اجرای دیوار سبز در مازندران

برای ساخت یک دیوار سبز طبیعی حتماً باید از سیستم آبیاری استفاده کنید تا آبها به سطح خاک برسد تا باعث چکه کردن آب بر روی سطح فضای مورد نظر نگردد. اگر قصد دارید از سیستم آبیاری به صورت دستی استفاده کنید فقط باید از گیاهانی استفاده کنید تا دوام بیشتری نسبت به گیاهان داشته باشند.

چگونه گرین وال ( دیوار سبز ) درست کنیم

قبل از اینکه شروع به ساخت دیوار سبز کنید؛ ابتدا باید فضای مورد نظر را مشخص کنید اگر در فضای داخل قرار هست انجام دهید؛ قطعاً نوع سازه و نوع گل و گیاه متفاوت خواهد بود و اگر قرار شد در فضای بیرونی این کار را انجام دهید، فقط کافیست نوع گیاه و نوع سازه را نسبت به فضای داخل در نظر بگیرید.

بعد از این مرحله شما باید ابعاد و اندازه مورد نظر را مشخص کنید بعد از این مرحله باید نوع دیوار سبز را با مشاوره تیم حرفه ای ( گلپیرا پارس ) انتخاب کنید سپس اقدام به ساخت کنید.

ابتدا با استفاده از قوطی های فلزی که از قبل مراحل مقاوم شدن در برابر عوامل جوی استراکچر مورد نظر یا نسبت به طراحی انجام شده اقدام کنید.

سعی کنید طوری استراکچر را در نظر بگیرید که پنل و گلدان دیوار سبز با سازه شما هماهنگ باشد؛ بعد از اجرای سازه پنل و گلدان را نصب کنید سپس با استفاده از گل های انتخاب شده با توجه به شرایط محیطی اقدام به کاشت گیاه کنید؛ حتماً از یک سیستم آبیاری هوشمند و سیستم نورپردازی هم استفاده کنید و در نهایت شما یک گرین وال طبیعی به روش پرتابل را تجربه می کنید.

در صورت ساختن دیوار سبز به روش های دیگر با مشاوران مجموعه گلپیرا پارس در ارتباط باشید.

در ادامه مقاله جزئیات کاملی در مورد جزئیات و هزینه ها اجرای دیوار سبز ارائه خواهد شد.

گرین وال ( دیوار سبز ) خزه ای در مازندران

ماس وال یا دیوار سبز خزه ای در واقع از خزه های تثبیت شده دیوار سبز خزه ای می گویند.

نکته بسیار مهم در دیوار سبز خزه ای استفاده نکردن از سیستم آبیاری و تابش اشعه خورشید می باشد. در دیوار سبز خزه ای از گیاهان تثبیت شده و خزه هایی که از قبل تثبیت شده استفاده می گردد.

مزایای دیوار سبز خزه ای در مازندران:

شما در دیوار سبز خزه ای از گیاهان طبیعی استفاده می کنید و یک فضای سبز را به شما هدیه می کند، فقط این نکته را باید در نظر داشته باشید که استفاده از دیوار سبز خزه ای در فضای داخلی امکان پذیر است.

نکته مهم این که نیاز به مراقبت خاصی ندارید که یکی از مهمترین مزایای این دیوار سبز نسبت به سایر روش های اجرای دیوار سبز می باشد.

نکات مهم در اجرای دیوار سبز خزه ای باید دقت کنید که در قسمت مستقیم از نور خورشید قرار ندهید و همچنین آب باران یا آب نباشد.

همچنین سعی نکنید که به آن تماس داشته باشید.

نکته ای مهم از مزایای این دیوار سبز دوام بالا و تنوع در رنگ بندی و مقاومت بالا در برابر ضربه می توان اشاره کرد.

مزیت مهم دیگر این نوع از دیوار سبز دور شدن حشرات از این دیوار هستند و همچنین سهولت در نصب از مزایای مهم این روش نیز می باشد.

انتخاب گیاهان مناسب برای اجرای دیوار سبز یا گرین وال بستگی به شرایط آب و هوایی و سیستم نورپردازی متفاوت خواهد بود.

برای اینکه بهتر بدانید از چه گیاهانی باید استفاده کنید ابتدا باید نوع دیوار سبز را که باید اجرا کنید را مشخص کنید. این نکته را باید در نظر داشته باشید که هر گیاهی را نمی توانید در دیوار سبز استفاده کنید.

در ادامه بهترین گل های مناسب جهت اجرای دیوار سبز با ما همراه باشید.

ساخت گرین وال ( دیوار سبز ) طبیعی در مازندران

یکی از نکات بسیار مهم در ساخت گرین وال طبیعی در شهرهای مازندران گردش هوا در اجرای دیوار سبز می باشد. حتماً از گیاهانی استفاده کنید که دارای رشد راحت تری باشند.

نکته بسیار مهم دیگر آفت های گیاهان می باشد که شما باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید.

شما هم می توانید از گیاهان خوراکی هم استفاده کنید؛ نگهداری گیاهان در دیوار سبز از اهمیت چندانی برخوردار است که باید برای شادابی آنها اقدام کنید.

اجرای گرین وال در هتل میزبان بابلسر
اجرای دیوار سبز در هتل میزبان بابلسر

برای ساخت یک دیوار سبز طبیعی حتماً باید از سیستم آبیاری استفاده کنید تا آبها به سطح خاک برسد تا باعث چکه کردن آب بر روی سطح فضای مورد نظر نگردد.

اگر قصد دارید از سیستم آبیاری به صورت دستی استفاده کنید فقط باید از گیاهانی استفاده کنید تا دوام بیشتری نسبت به گیاهان داشته باشند.

👌با خدمات انحصاری ما ، زیباترین ها رو بسازید.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
گلپیرا پارس:
🌴مجری تخصصی بام سبز
🌳طراحی و اجرای دیوار سبز
🌲طراحی و اجرای محوطه
🌿طراحی و اجرای سازه های چوبی

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
برای دیدن پروژه های انجام شده⬇️
🌱www.golpirapars.com
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.
📱 09112291218 _ هاشمی

هزینه گرین وال ( دیوار سبز ) طبیعی در مازندران

در واقع برای محاسبه دقیق هزینه گرین وال ( دیوار سبز ) طبیعی در مازندران نیاز به شناخت کامل نسبت به عوامل متعددی دارد که شما باید در ابتدا به این نکات دقت کنید.

در واقع شما باید نوع گل و گیاه را به خوبی بدانید و اطلاعات کافی نسبت به گل ها در هر محیط و شرایط آب و هوایی را داشته باشید.

در مرحله بعد باید هزینه حمل و نقل گل و گیاه به محل پروژه و کاشت گیاهان هم دقت کنید در واقع برای کاشت هر گل در گلدان دیوار سبز و قرار دادن بر پنل 7.500 تومان را باید در نظر داشته باشید.

نکته بعدی هم حمل گل و گیاه به محل پروژه که بستگی به حجم کار محاسبه می گردد؛ شما می توانید دو نفر را با حقوق کارگری در روز 600.000 تومان برای هر نفر را باید در ذهن داشته باشید

اجرای گرین وال در قائمشهر
اجرای دیوار سبز در قائمشهر

هزینه بعدی در محاسبه دیوار سبز هزینه جوشکاری یا همان اجرای استراکچر بر روی سازه شما خواهد بود که برای هر کیلوگرم در مازندران 15.000 تومان برای هر کیلو را باید محاسبه کنید.

بعد از اجرای استراکچر شما نیاز به پنل دیوار سبز و گلدان خواهید داشت؛ گلدان دیوار سبز هر عدد 38.000 تومان و هزینه پنل 275.000 تومان در ضمن برای محاسبه دقیق تر و به روز حتماً با مجموعه گلپیرا پارس در ارتباط باشید.

برای هر 100 عدد گلدان هم نیاز به 2 عدد خاک سبک و فرآوری شده دارید که هزینه هر عدد کیسه خاک سبک و فرآوری شده دارید که هزینه هر عدد کیسه خاک سبک 45.000 تومان محاسبه می گردد.

گرین وال ( دیوار سبز ) هیدروپونیک در مازندران

دیوار سبز ( گرین وال ) هیدروپونیک؛ در واقع به سیستمی گفته می شود که گیاهان شما در بستر خاک رشد و نمو نمی کنند. در این روش شما از خاک استفاده نمی کنید؛ ریشه های گیاه در بستر آب رشد می کنند. مواد غذایی مناسب برای هر عدد گیاه از طریق سیستم آبیاری اتوماتیک به گیاهان خواهد رسید.

در واقع با این روش شما به راحتی می توانید تمامی گیاهان را با یک سیستم متداول آبیاری کنید و شما این اجازه را به گیاهان خواهید داد تا بتوانید در تمام سطح دیوار سبز شما رشد کنند.

به همین خاطر بر پایه آب گیاهان رشد می کنند. این روش باعث جذابیت بیشتر و گیاهان نیز در برابر شرایط محیطی مقاوم تر هستند.

در سیستم هیدروپونیک املاح ، ویتامین ها و مواد معدنی از طریق سیستم آبیاری قطره ای به صورت اتوماتیک به گیاهان می رسد.

نیاز به 14 ساعت نور غیر مستقیم دارید تا گیاهان شما شاداب بمانند.

در این روش نیز حجم جلو آمدگی دیوار سبز ( گرین وال ) بسیار کاهش پیدا می کند و شما می توانید با استفاده از کاور کردن با استفاده از چوب ترمو با چوب پلاست و نور پردازی حس دوست داشتنی را به هر بیننده القاء کنید.

آموزش ساخت دیوار سبز ( گرین وال ) در مازندران

برای ساخت دیوار سبز در ( مازندران ) و هم چنین نگهداری گیاهان در داخل فلاور باکس ها نیازمند یک شرایط خاصی می باشد؛ هر آنچه در روف گاردن انجام می دهید نیز باید در دیوار سبز انجام دهید؛ یک تفاوت اینکه گیاهان در دیوار سبز داخل یک فلاور باکس قرار می گیرند که ابعاد کوچکتری نسبت به فلاور باکس های روف گاردن دارد.

در مرحله اول باید مشخص کنید در فضای داخلی یا فضای خارجی قرار هست دیوار سبز را انجام دهید. بعد از مشخص کردن باید نوع گل و گیاه را مشخص کنید ( قطعاً گل های فضای بیرونی با فضای داخلی ) متفاوت می باشد.

بعد از این مراحل حالا باید طوری مکان یابی کنید که نور کافی و سیستم آبیاری قطره ای در اجرای گرین وال به راحتی در دسترس باشد.

حالا شما باید یک سازه ( استراکچر ) نیاز دارید تا فلاور باکس ها و پنل ها بر روی دیوار شما قرار گیرد.

استراکچر دیوار سبز در مازندران
اجرای استراکچر دیوار سبز در مازندران

برای ساخت استراکچر نیز در ابتدا باید با استفاده از قوطی های فلزی 4*2 یا 3*3 را متناسب با طرح مورد نظر ابعاد مشخص شده به دیوار مهار کنید؛ فقط این نکته را در نظر بگیرید که قوطی های فلزی حتماً از ضد زنگ ، الکترو استاتیک ، اپوکسی یا با رنگ کوره ای در برابر زنگ زدگی محافظت شده باشند.

اگر قصد اجرای دیوار سبز در فضای داخلی را دارید قبل از اجرای شاسی حتماً از یک عایق برای محافظت در برابر رطوبت ناشی از آبیاری به سازه جلوگیری نمائید.

سپس پنل های دیوار سبز را با توجه به طرح مورد نظر با استفاده از پیچ های باکسی یا پیچ سرمته به قوطی فلزی مهار کنید. بعد از این مراحل حالا می توانید فلاور باکس را بر روی پنل به راحتی قرار دهید، قبل از اجرای این کار حتماً باید گل ها را مشخص کنید و با توجه به طرح انتخاب شده بر روی پنل ها قرار دهید.

برای انتخاب گل و گیاه مناسب برای دیوار سبز ؛ حتماً از یک تیم حرفه ای استفاده کنید؛ بعد از اجرای مراحل یاد شده حالا شما به راحتی می توانید از یک دیوار سبز لذت ببرید؛ اما اگر احساس می کنید زمان کافی برای آبیاری و دقت کافی در این زمینه را ندارید از یک سیستم آبیاری قطره ای برای راحتی خودتون استفاده کنید.

برای زیبایی بیشتر هم سعی کنید از یک سیستم نورپردازی هم استفاده کنید تا فضای شما به یک فضای رومانتیک تبدیل گردد.

نکته بسار مهم در خصوص دیوار سبز خروجی آب و هدایت آبها بعد از آبیاری به یک سیستم می باشد که شما باید حتماً یک خروجی جهت خروج آبها را در نظر بگیرید.

چه گیاهی برای دیوار سبز ( گرین وال ) در مازندران مناسب است.

انتخاب گیاهان مناسب برای اجرای دیوار سبز یا گرین وال بستگی به شرایط آب و هوایی و سیستم نورپردازی متفاوت خواهد بود.

برای اینکه بهتر بدانید از چه گیاهانی باید استفاده کنید ابتدا باید نوع دیوار سبز را که باید اجرا کنید را مشخص کنید. این نکته را باید در نظر داشته باشید که هر گیاهی را نمی توانید در دیوار سبز استفاده کنید.

در ادامه بهترین گل های مناسب جهت اجرای دیوار سبز با ما همراه باشید.

در مرحله اول سرخس را می توان بهترین نوع گیاه در دیوار سبز نامید؛ یکی از مزیت های مهم گیاه سرخس دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند.

فقط باید این نکته را بدانید که به نور غیر مستقیم و زیاد احتیاج دارد.

گیاه بعدی را می توان از پتوس نام برد؛ گیاهی که در فضای داخلی ساختمان بسیار پرطرفدار و کاربردی است؛ در ضمن گیاهی مقاوم و سازگار با شرایط محیطی هر منطقه می باشد.

گیاه بعدی را می توان اسکاندیس معرفی کرد؛ گیاهی که هم از نوع رونده و هم غیر رونده می توان استفاده کرد.

اجرای گرین وال در بابلسر

گیاه برگ انجیری از گیاهان مورد استفاده در اکثر گرین وال ها می باشد را می توان گیاه بعدی در دیوار سبز نامید؛ فقط باید این نکته را بدانید که از نور غیر مستقیم و نیمه سایه برای این گیاه را فراهم کنید.

گیاه بعدی که قطعاً گیاه زیبا و مناسبی است را می توان سیسوس نامید؛ این گیاه هم نور زیاد و غیر مستقیم را می پذیرد.

گیاه اسکینانتوس؛ که به رژ لب هم معروف است، گیاه هوازی می باشد سعی کنید در شرایط گرما از غبار پاشی استفاده کنید.

گیاه دایکوندرا یا شبدر؛ این گیاه دمای شدید زمستان را به خوبی تحمل می کند شما می توانید از این گیاه در فضای بیرونی استفاده کنید.

گیاه کدونانته؛ گیاهی سبز و براق که بصورت آویزی رشد می کند مناسب فلاورباکس های پائینی است. اما باید نور بالا را غیر مستقیم را به این گیاه برسانید.

برای اطلاعات بیشتر فقط کافیست با مشاوران ما در ارتباط باشید.

پیام بگذارید