پرش لینک ها

 خوش آمدید به دنیای زیبای روف گاردن!

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که بحران زیست محیطی را با تبدیل پشت سقف خود به یک باغ زیبا و سبز، حل کنید؟

روف گاردن، خدماتی منحصر به فرد است که به شما این امکان را می‌دهد تا فضای سبز و زیبایی را بر روی پشت ساختمان خود ایجاد کنید. با استفاده از انواع گیاهان، گل‌ها و محصولات زراعی، روف گاردن شما را به دنیایی از آرامش و زیبایی می‌برد.

 با خدمات روف گاردن، فضای سبز و پرورش گیاهان را به زندگی خود اضافه کنید و از مزایای بی‌شمار آن برخوردار شوید.

همین حالا با ما تماس بگیرید و رویای یک روف گاردن زیبا را به واقعیت تبدیل کنید!

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ما در ارتباط باشید. 09112291218 _ 09114763219

جزئیات اجرایی روف گاردن در بابل

1. بررسی و آماده‌سازی فضا: ابتدا باید فضای پشت ساختمان خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آن مناسب برای ایجاد یک روف گاردن است. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که ساختمان قادر به تحمل وزن اضافی گیاهان، خاک و آب است.

2. طراحی و برنامه‌ریزی: پس از بررسی فضا، باید یک طرح و برنامه‌ریزی دقیق برای روف گاردن خود انجام دهید. در این مرحله، مشخص کنید که چه نوع گیاهان، گل‌ها و محصولات زراعی را می‌خواهید کشت کنید و چگونه فضای زیبا و عملکردی برای روف گاردن خود ایجاد کنید.

3. نصب سیستم‌های آبیاری: یک سیستم آبیاری مناسب برای روف گاردن خود نصب کنید تا به گیاهان نیاز آب و تغذیه را به موقع و بهینه ارائه کنید.

4. اجرای طرح: با توجه به طرح و برنامه‌ریزی خود، شروع به اجرای روف گاردن کنید. این شامل اضافه کردن خاک، کشت گیاهان، نصب سیستم‌های آبیاری و دکوراسیون فضا می‌شود.

5. مراقبت و نگهداری: پس از اجرای روف گاردن، به مراقبت و نگهداری منظم از گیاهان و حفظ زیبایی فضا توجه کنید. آبدهی، تغذیه، تنظیم دمای محیط و جلوگیری از آفات و بیماری‌های گیاهان از جمله موارد مهم در این مرحله است.

با دقت به این مراحل و با استفاده از خدمات حرفه‌ای روف گاردن، مطمئن باشید که رویای یک روف گاردن زیبا را به واقعیت تبدیل خواهید کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید. 09112291218 _ 09114763219

گلپیرا پارس

مجری تخصصی بام سبز _ دیوار سبز _ محوطه _ سازه های چوبی در بابل

لوگو گلپیرا پارس

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ما در ارتباط باشید.

طراحی و اجرای روف گاردن در ساری
Special Guest

مجری تخصصی بام سبز _ دیوار سبز _ محوطه در بابل

لایه های اجرایی روف گاردن در بابل

اگر بخواهیم لایه های اجرای فلاور باکس در یک روف گاردن را شرح دهیم می توانیم به ترتیب اینگونه عنوان کرد لایه ضد ریشه _ ملات محافظ _ لایه ژئو تکستایل _ لایه زهکش _ فیلتر خاک _ پوکه صنعتی _ و در نهایت خاک سبک و فرآوری شده.

که قطعاً برای بررسی هر یک می توان مقالات مفصلی نوشت.

اما به طور مختصر و روان برای شما شرح خواهیم داد که کاربرد هر یک از این لایه ها چیست و چگونه اجرا می شوند.

جهت مشاوره رایگان با مجموعه گلپیرا پارس در ارتباط باشید تا خدماتی نوین و متفاوت در اختیار شما؛ جهت اجرای روف گاردن قرار بگیرد.

لایه ضد ریشه: نقش کلیدی در فلاور باکس ها و هم چنین بسیار مهم در اجرای روف گاردن دارد. لایه ضد ریشه علاوه بر اینکه از نفوذ ریشه ها به عایق بام جلوگیری کند، بلکه خود نیز یک عایق رطوبتی است؛ روش اجرای آن نیز بسیار پیچیده و تخصصی است. در ابتدا باید سطوح مورد نظر را با مصالح بنایی آماده کنید ، سپس با استفاده از پرایمر فلاور باکس را آغشته کنید و در نهایت پس از خشک شدن پرایمر از عایق روف گاردن استفاده کنید. ملات محافظ: از نام این لایه قطعاً مشخص هست چه نقشی را در اجرای روف گاردن دارد؛ جدا از اجرای لایه ضد ریشه باید آن را در مقابل عوامل دیگر محافظت نمود که این لایه نقش محافظ را بازی می کند. لایه ژئو تکستایل: بعد از اجرای لایه محافظ حالا باید برای جلوگیری از نفوذ ریشه به سطح عایق از یک لایه نمدی که در وزن های مختلف ساخته می شود استفاده کنید. فقط باید این نکته را توجه کنید در تمام سطوح مورد نظر را با استفاده از ژئو تکستایل پوشش دهید یعنی هر جایی که خاک قرار دارد شما هم باید از این لایه استفاده کنید.

09112291218 _ 09114763219

ساری _ خیابان فرهنگ _ خیابان 15 خرداد _ ساختمان آراد

مجری بام سبز در شمال
Special Guest
طراحی و اجرای بام سبز در ساری

بررسی چوب پلاست روف گاردن در بابل

یکی از مهمترین متریال جهت اجرای روف گاردن را می توانیم از چوب صحبت کنیم؛ که باعث جذابیت و تنوع و حس طبیعی بودن در فضای سبز را به هر بیننده خواهد داد.

به خاطر اینکه در فضای باز قرار هست از این متریال استفاده کنیم ؛ پیشنهاد می کنیم از چوب پلاست poly wood  برای این کار استفاده کنید.

متریالی که مزایا و محاسن فراوانی در اجرای روف گاردن دارد. اگر قصد دارید اطلاعاتی دقیق و کافی داشته باشید؛ فقط کافیست با مشاوران ما یا به وب سایت www.choobplast.click  مراجعه فرمائید.

مجری تخصصی انواع سازه های چوبی در بابل

اجرای تخصصی فلاور باکس با کاور چوب پلاست در بابل

اجرای تخصصی پرگولا در بابل

چوب پلاست در مازندران

این متریال نسبت به سایر چوب ها مزایای فراوانی دارد که در مقالات قبلی و در آینده بیشتر توضیح خواهیم داد. فقط باید به این نکته توجه کنید که چوب پلاست ها نقش پوششی دارند به هیچ وج نقش سازه ای ندارند. سعی کنید قبل از اجرای چوب پلاست نوع رنگ و نوع دتاییل را مشخص کنید ، سپس اقدام به خرید این متریال کنید.

چوب پلاست مجموعه گلپیرا پارس در 7 رنگ تولید می گردد؛ فقط باید این نکته را در نشز بگیرید رنگ های سفید و طوسی 10% به مبلغ کل اضافه می گردد. برای خرید اینترنتی در استان مازندران و شهر های شمالی کشور فقط کافیست با مشاوران مجموعه گلپیرا پارس در ارتباط باشید.

See How it Works

Download App and Create your Profile

Flexible layouts, and instant results! Choose a pre-built header or create a custom layout that perfectly suits your needs.

Organize your Widgets

Flexible layouts, and instant results! Choose a pre-built header or create a custom layout that perfectly suits your needs.

Done! Enjoy Your New App Center

Flexible layouts, and instant results! Choose a pre-built header or create a custom layout that perfectly suits your needs. added draw shape widget

طراحی و اجرای روف گاردن در بابل

فروش اینترنتی چوب پلاست در بابل

قبل از طراحی و اجرای روف گاردن ابتدا باید بدانید که نحوه اجرای روف گاردن و دتایل ها را به خوبی بشناسید. جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما در ارتباط برقرار کنید. در ضمن باید این نکته را هم در نظر بگیرید که نیاز به یک سری اکسسوری هایی دارید که باید نحوه اجرای آنها را به خوبی بدانید.

مجری روف گاردن _ گرین وال _ لنداسکیپ در بابل

شما می توانید از آلاچیق _ پرگولا _ فلاور باکس _ تری باکس _ جکوزی _ آبنما _ دیوار سبز _ آتشدان و ... نیز در این سیستم استفاده کنید؛ که همه این اکسسوری ها مستلزم دانش کافی و داشتن اطلاعات فراوان و تجربه می باشد. هر چند شما قبل از طراحی باید بحث سازه سقف مورد نظر را مورد ارزیابی قرار دهید. و بعد از اجزای این مرحله حالا نوبت به این می رسد که از چه سیستمی قرار هست استفاده کنید. شما می توانید از سیستم گسترده _ فشرده _ نیمه فشرده استفاده کنید.

اجرای تخصصی بام سبز _ دیوار سبز _ محوطه در بابل

قطعاً روش های هر کدام از این سیستم ها متفاوت خواهد بود؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر و روش های اجرای هر یک از این سیستم ها می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. در خصوص اجرای روف گاردن در بابل فقط کافیست لایه های روف گاردن را اجرا کنید و اکسسوری های مدنظر را طبق خواسته کارفرما اجرا کنید.

گروه معماری گلپیرا پارس در بابل

مجری تخصصی بام سبز _ دیوار سبز _ محوطه _ سازه های چوبی در بابل

اجرای بام سبز در نور و نوشهر
گروه معماری گلپیرا پارس

اجرای روف گاردن در بابل

گروه معماری گلپیرا پارس

اجرای فلاور باکس با چوب در بابل

گروه معماری گلپیرا پارس

اجرای بام سبز در چمستان

گروه معماری گلپیرا پارس

اجرای فلاور باکس در روف گاردن قائمشهر

10 نکته ای که قبل از اجرای روف گاردن بابد بدانید؟

• قبل از اجرای روف گاردن ابتدا باید نوع سیستم را مناسب با فضای موجود انتخاب کنید؛ سپس دست به اقدام طراحی و اجرای روف گاردن کنید. • برای کاشت گل و گیاه و درختچه ها سعی کنید از گیاهانی انتخاب کنید که مناسب با ابعاد و اندازه فلاور باکس باشد هم چنین از گیاهانی استفاده کنید که ریشه های عمیقی نداشته باشند. • استفاده از عایق روف گاردن بسیار مهم و حیاتی است ؛ حتماً از عایق مخصوص و پرایمر با حلال آب استفاده کنید؛ سعی نکنید به جای عایق روف گاردن از عایق های معمولی استفاده کنید.

• حتماً این نکته را فراموش نکنید که از خاک سبک و فرآوری شده جهت اجرای گل و گیاه استفاده کنید. خاک ها باید دارای مواد مغذی باشد؛ تا نیازی به مواد عالی ، سم و کود نداشته باشد. • برای اجرای چوب پلاست ها حتماً باید شاسی های فلزی را با رنگ های پوششی کاور کنید تا در مقابل عوامل جوی مقاومت بالایی داشته باشد. • جهت شاسی ها باید خلاف جهت چوب پلاست ها اجرا شود؛ برای اجرای چوب پلاست ها با مشاوران مجموعه گلپیرا پارس در ارتباط باشید. • برای زهکشی مناسب در داخل فلاور باکس ها حتماً از پوگه های صنعتی جهت زهکشی و هم چنین لایه زهکش استفاده کنید.

• جهت اجرای چوب پلاست ها سعی کنید تمام عملیات ساختمانی به اتمام رسیده باشد؛ سپس اقدام به نصب چوب پلاست ها کنید. • در اجرای روف گاردن نورپردازی از مهمترین مراحل اجرای کار می باشد؛ جهت اینکه در آینده بتوانید یک فضای دلنشین و جذاب با نور پردازی داشته باشید باید در هنگام اجرای شاسی ها این مراحل را لحاظ کنید. • برای اجرای آتشدان یا باربیکیو حتماً نیاز به تأسیسات برقی و لوله کشی گاز دارید که باید قبل از اجرای گل و گیاه و چوب پلاست ها اقدام کنید.

اجرای بام سبز با چوب پلاست در مازندران

اشتباهات رایج در اجرای روف گاردن در بابل

  • متأسفانه برخی از شرکت ها اطلاعات کافی در انتخاب نوع عایق روف گاردن ندارند؛ به همین خاطر سعی می کنند با استفاده از عایق ایزوگام هم جلوی رطوبت و هم جلوی رشد ریشه گیاه را بگیرند که باعث می شود سقف شما در آینده دچار صدماتی گردد که ضرر آن جبران ناپذیر خواهد بود.
  • استفاده نکردن از لایه های روف گاردن در داخل فلاور باکس ها نیز علت بر خرابی روف گاردن و در نهایت باعث معایب روف گاردن می شود.
  • یکی از اشتباهات بسیار مهم در اجرای روف گاردن در هنگام اجرای شاسی های فلزی می باشد که متأسفانه استاد کارها از یک لایه ضد زنگ استفاده می کنند که باعث می گردد در طولانی مدت قوطی ها زنگ می زنند و باعث سرو صدا در هنگام حرکت چوب پلاست ها خواهد شد.
  • حتماً باید این نکته را مد نظر بگیرید که تمامی فلاور باکس ها باید دارای یک خروجی آب باشند. تا آبهای حاصل از باران و آبهای حاصل از آبیاری به سمت خروجی آب هدایت شود و داخل باکس نماند؛ تا باعث پوسیدن ریشه ها شود.
  • برای اینکه چمن های مصنوعی را در روف گاردن اجرا کنید؛ حتماً باید از چسب های صنعتی استفاده کنید و حتماً باید برای خروجی آب هم فضایی را مد نظر داشته باشید.

گروه معماری گلپیرا پارس

09112291218 _ 09114763219

 یکی از اشتباهات بسیار رایج در اجرای چوب پلاست نیز؛ اجرای نادرست آن بر روی قوطی ها می باشد؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر سعی کنید از مشاوران رایگان مجموعه گلپیرا پارس استفاده کنید.  قوطی های فلزی جهت شاسی کشی را باید با فواصل معین اجرا کنید؛ این فواصل را می توانید نسبت به سازه ها در نظر بگیرید ، اگر قصد دارید در نما استفاده کنید فواصل را باید 40 سانتی متر در نظر بگیرید و اگر قصد دارید برای کف استفاده کنید این فواصل را 30 سانتی متر در نظر بگیرید.

مراحل ساخت فلاور باکس روف گاردن در بابل

قبل از اینکه فلاور باکس را اجرا کنید، باید قبل از اجرا بدانید از چه روشی جهت ساخت فلاور باکس قرار هست اقدام کنید. اگر قصد دارید از فلاور باکس پرتابل استفاده کنید باید از قوطی های فلزی و چوب پلاست جهت کاور کردن استفاده کنید.

ابتدا باید قوطی های فلزی 2*2 را نسبت به طرح و ابعاد مورد نظر برش دهید ، سپس باید قوطی ها را در مقابل شرایط جوی با ضد زنگ ، اکترو استاتیک ، اپوکسی یا رنگ کوره ای پوشش دهید.

سپس باید شاسی های فلزی را مناسب با چوب پلاست اجرا کنید؛ بعد با استفاده از ورق های گالوانیزه که از قبل پوشش مناسب جهت کاور در مقابل شرایط آب و هوایی شده را اجرا می کنید.

سعی کنید خروجی آب را هم قبل از ریختن لایه ها در خاک اجرا کنید.

سپس با استفاده از چوب پلاست های تایل 7*7 یا 10*10 سانتی متری قوطی ها را کاور کنید . بعد از ریختن لایه ها در کف و پوکه و خاک سبک حالا باید کاشت گیاه یا حتی چمن های طبیعی را اجرا کنید.

سعی کنید از خاک مخصوص روف گاردن جهت کاشت گیاهان استفاده کنید هر جند باید تمام این خاک دارای مواد مغذی هم باشند.

در انتخاب نوع گیاه و درختچه ها دقت کافی را داشته باشید؛ بستگی به ابعاد فلاور باکس ها نوع گل و گیاه و درختچه های شما انتخاب می شونند.

جهت اطلاع از نوع درخت و درختچه ها و گیاهان تزئینی می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

خاک سبک و فرآوری شده در بابل

خاک مناسب روف گاردن در بابل

قطعاً تمام مراحل اجرا شده ؛ حالا نوبت به کاشت گیاهان می رسد که نیاز به خاک خواهد داشت باید خاکی را انتخاب کنید که هم سبک و هم توانایی جذب آب بیشتر داشته باشد.

هر چند شما می توانید با کود دهی نیاز غذایی گیاهان و درختچه ها را تأمین کنید یا اینکه خاک ها را تعویض کنید اما این عوامل خود مستلزم هزینه و زمان خواهد بود.

پس پسشنهاد می کنیم حتماً با مشاوران ما در خصوص خاک سبک در ارتباط باشید تا به راحتی در انتخاب خاک مناسب به نتیجه مطلوب خود برسید.

 

کوکوپیت _ ورمی کمپوست _ پیت ماس

خرید کمپوست گیاهی _ کمپوست چوب

خرید خاک مخصوص روف گاردن در بابل

خاک مخصوص روف گاردن در بابل

انتخاب خاک برای روف گاردن

شما می توانید برای اینکه قلمه های شما دارای ریشه شوند از پیت ماس استفاده کنید و برای اینکه بتوانید ph خاک را کاهش دهید از این محصول استفاده کنید.

برای ایجاد بستر و ریشه گیاهان در روف گاردن هم می توانید از پیت ماس استفاده کنید. میزان درصد حجم رطوبت در این محصول نیز بسیار بالاست.

مطمئن باشید برای اینکه گیاهان شما دارای رشد کافی باشند نیاز به ترکیب خاصی دارید؛ فرش کنید قرار هست از کاکتوس استفاده کنید شما نیاز به کوکوپیت ، پیت ماس ، زغال ، ماسه ، پرلیت دارید ، که دارای ترکیبات متفاوتی است. در خصوص بنفشه آفریقایی هم همین موضوع صدق می کند.

خاک بنسای _ سبزیکاری _ رز _ آزالیا و … نیز دارای ترکیبات متفاوتی هستند. اما بهترین ترکیب خاک برای روف گاردن پیت ماس ، کوکوپیت ، زغال ، پرلیت ، پوکه و خاک ماسه دار می باشد که ترکیبات متفاوت قیمت های مختلفی خواهد داشت.

جهت مشاوره رایگان با مجموعه ما در ارتباط باشید.

قیمت اجرای روف گاردن در بابل

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت اجرای روف گاردن؛ باید ابتدا طرح مورد نظر را مشخص کنید سپس اقدام به نوع متریال کنید. از برندهای معتبر استفاده کنید بعد از مراحل گفته شده حالا باید ریز متره را مشخص کنید بعد به یک قیمت کلی برسید.

جهت مشاوره رایگان با مجموعه ما در ارتباط باشید.

اجرای روف گاردن در ساری

خرید لایه های روف گاردن در بابل

حهت خرید لایه های روف گاردن با مشاوران ما در ارتباط باشید.

Latest Stories

Trending Stories
برچسب ها

بام سبز در مازندران

https://golpirapars.com/wp-content/uploads/2023/12/IMG_0003.mov گلپیرا پارس جهت اجرای بام سبز (  GREEN ROOF)  در مازندران حتماً باید با یک مجری فضای سبز در ارتباط باشید. مهمترین
برچسب ها

اجرای روف گاردن در ساری

یکی از مهمترین مزایای اجتماعی بام های سبز در مازندران، زیبا کردن بام ها در شهرهای شمالی کشور اثرات بسیار جالبی بوجود می
برچسب ها

چگونه خودمان دیوار سبز بسازیم؟

برای اجرای دیوار سبز ( گرین وال ) در فضای مورد نظر؛ کارشناس مجموعه گلپیرا پارس از محل پروژه بازدید می کند و
برچسب ها

چوب پلاست چیست؟

اگر بخواهیم چوب پلاست را بشناسیم در ابتدا باید بدانیم در هر متر مربع این متریال تازه وارد صنعت ساختمان شده چقدر می
گروه معماری گلپیرا پارس" مجری تخصصی بام سبز _ دیوار سبز
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.