پرش لینک ها

شرکت ما با بیش از ده سال تجربه در زمینه طراحی و اجرای فضای سبز، به عنوان یکی از پیشگامان در صنعت معماری و فضای سبز شناخته می‌شود. ما به طراحی و اجرای روف گاردن، باغ‌های عمودی، فضاهای سبز داخلی و خارجی، پارک‌ها و فضاهای عمومی متمرکز هستیم.

تیم ما از متخصصان معماری، مهندسی منظر و کشاورزی شهری تشکیل شده است که با استفاده از دانش و تخصص خود، بهترین راه حل‌های زیست‌محیطی و زیبایی برای هر پروژه را ارائه می‌دهند.

ما به دقت به نیازها و خواسته‌های مشتریان خود گوش می‌دهیم و با همکاری نزدیک با آن‌ها، طرح‌های منحصر به فرد و سفارشی را ارائه می‌دهیم. از مواد اولیه با کیفیت بالا و روش‌های نوین برای حفظ منابع طبیعی استفاده می‌کنیم.

با شرکت ما همراه شوید و یک فضای سبز و دلپذیر برای خود خلق کنید. تماس با ما برای دریافت اطلاعات بیشتر و طرح‌های مخصوص شما.

شماره تماس با همکاران ما:

09112291218 _ 09114763219

آنچه در این مقاله خواهید خواند

طراحی و اجرای روف گاردن در آمل

روف گاردن در چیست؟

شاید به ندرت بتوان هنری یافت که به اندازه معماری با زندگی مردم پیوند داشته باشد، هنر معماری از بارزترین جلوه های فرهنگ هر قدم و هر دوره تاریخی و نشان دهنده فضای زیست آدمی است.

حضور طبیعت در داخل فضای معماری نعمتی بی همتا بوده است و نگاه در پرتو افقی لایتناهی جست و جو گر صورت پنهان موفقیت گشته و میل به ترقی مترادف به میل به نفوذ نور در معماری شده و کاخ های با وقار حکومت های سیاسی و یا دینی جای خود را به جوامع متعادل تر داده که بستر تمدن آن معماری است، که قرن ها از حد دید مردم خارج بوده و اکنون به عنوان وسیله ابزار اندیشه و فرهنگی نوپا خود را بیان و آشکار می سازد.

روف گاردن همان نقشی را بازی می کند که در مطالب بالا ذکر شده؛ فضای سبزی که حالا به پشت بام های ما راه پیدا کرده . در واقع از دو کلمه بام و سبز تشکیل شده است که می تواند حس لذت به زندگی را در هر بامی القاء کند. فقط کافیست برای تبدیل و رویای یک روف گاردن زیبا به واقعیت مراحل و لایه های آن را به خوبی اجرا کنید. با دقت به مراحل اجرایی و با استفاده از خدمات حرفه ای روف گاردن ، مطمئن باشید که رویای یک روف گاردن زیبا را به واقعیت تبدیل خواهید کرد.

جهت مشاوره رایگان فقط کافیست با همکاران ما در ارتباط باشید.

09112291218 _ 099114763219

اجرای روف گاردن در بابل
اجرای روف گاردن در بابل

مقایسه قبل و بعد اجرای روف گاردن در آمل

در تصاویر درج شده به راحتی قابل تشخیص خواهد بود؛ که قبل از اجرای روف گاردنبا بعد از اجرای آن چقدر بسیار متفاوت خواهد بود.

قطعاً برای اجرای روف گاردن نیاز به یک سری مراحل دارید؛ که باید با یک تیم حرفه ای در ارتباط باشید.

در اجرای روف گاردن باید لایه های اجرای روف گاردن را به خوبی بشناسید و هر یک را به صورت دقیق و اصولی اجرا کنید.

همانطور که می دانید اجرای بام سبز یا همان روف گاردن دارای مزایای بیشماری  است که در مقالات گذشته به آن پرداخته ایم؛ جهت اینکه بتوانید به همچنین فضایی دست پیدا کنید؛ باید نوع متریال ها را به خوبی انتخاب کنید.

استفاده به جا و درست از متریال ها می تواند فضای خشک و بی روح را تبدیل به یک فضای سبز و دلنشین کند.

استفاده از چوب های فضای باز ( جوب پلاست ) و اکسسوری های فضای سبز می تواند این امکان را به شما بدهد تا از این فضا در پشت بام نهایت استفاده را ببرید.

نمایش ویدیو درباره اجرای روف گاردن در مازندران

5 دلیل استفاده از روف گاردن در آمل

1_ علاوه بر اینکه ساختمانهای امروزی در جوامع شهری ساخته می شوند؛ حداقل دسترسی به فضای سبز دارند. شما به راحتی می توانید با استفاده از فضای سبز در بام منزلتان این فضای سبز را به خودتان نزدیک کنید.

2_ شاید در نگاه اول هزینه زیادی برای شما داشته باشد اما اگر قصد دارید از صنعت ساختمان به عنوان یک بیزنس ببینید؛ می تواند آپشن بسیار خوبی را به شما بدهد تا ارزش ریالی ملک را افزایش دهید.

3_ علاوه بر نکات گفته شده باید از نظر زیست محیطی هم این را به یاد داشته باشید و از نظر اجتماعی هم نباید از روف گاردن غافل شوید.

4_ یکی از دلایل استفاده از روف گاردن را می توان به این نکته اشاره کرد که عمر مصالح بنایی را افزایش می دهد باعث کاهش تبادل انرژی در ساختمان خواهد شد.

5_ نکته بسیار مهم که باعث عایق صوتی فراوانی خواهد بود؛ که این عامل را خاک ایجاد می کند. پیشنهاد می کنیم از خاک های سبک و فرآوری شده استفاده کنید.

جهت مشاوره و رزرو ملاقات حضوری با مشاوران مجموعه ما در ارتباط باشید. 09112291218 _ 09114763219

اجرای چوب پلاست در شمال

با شرکت ما، رویای یک روف گاردن زیبا و منحصر به فرد را به واقعیت تبدیل کنید. از طراحی و اجرای صفر تا صد روف گاردن‌ های خلاقانه و سبز با ما بهره ببرید. با تیم ما از ابتدا تا انتها، همراه و حامی شما خواهیم بود. با ما تماس بگیرید و یک فضای سبز و دلپذیر برای خود خلق کنید!

اجرای روف گاردن در آمل

جهت اجرای روف گاردن در آمل؛ ابتدا باید با مشاوران ما تماس بگیرید. سپس همکاران ما برای بازدید و به دست آوردن متراژ دقیق و خواسته های کارفرما با یک طرح 2 بعدی را با سلیقه شما طراحی خواهد شد.

بعد از اجرای 2 بعدی در صورت صلاحدید و دید بهتری از فضای اجرایی داشته باشید؛ می توانید درخواست طرح 3 بعدی را داشته باشید.

بعد از اجرای مراحل بالا نسبت به نوع طرح باید متریال ها را مشخص کنید و بعد از مشخص کردن نوع متریال حالا باید ریز متره ای از فضا داشته باشید تا به یک جمع بندی کلی برسید. در صورت توافق طرفین شروع به اجرای روف گاردن خواهد شد.

مراحل اجرای روف گاردن شامل لایه های است که مستلزم اجرای دقیق زمان بندی شده می باشد.

جهت مشاوره با همکاران ما در ارتباط باشید.

اجرای روف گاردن در آمل

مجری روف گاردن در آمل

شرکت مجری فضای سبز در آمل

golpira pars

اجرای پرگولا در آمل

اجرای پرگولا با سازه های lsf در مازندران و کاور کردن سازه ها با استفاده از چوب های فضای باز ( چوب پلاست _ ترمو وود )

golpira pars

اجرای فلاور باکس روف گاردن در آمل

گروه معماری گلپیرا پارس"مجری تخصصی بام سبز _ دیوار سبز _ محوطه _ سازه های چوبی

golpira pars

اجرای چوب پلاست در روف گاردن و تراس گاردن

اجرای چوب پلاست با نازلترین قیمت در مازندران با بهترین کیفیت مناسب فضای سبز _ روف گاردن _ تراس گاردن

گروه معماری گلپیرا پارس

مجری سازه های چوبی در مازندران

بازید حضوری و طراحی روف گاردن در آمل

در مرحله نخست مجموعه گلپیرا پارس از فضای مورد نظر باید برداشت اولیه داشته باشند و بعد از بازید و درخواست کتبی شما از محیط طرح های 2 بعدی و 3 بعدی از فضای طراحی خواهد داشت و طرح مورد نظر را با چندین با کرکسیون به قطعیت می رسیم. سپس بعد از این مراحل باید اقدام به خرید متریال های مورد نظر خواهیم کرد.

جهت خرید انوع متریال روف گاردن همکاران ما می توانند مشاوره ای دقیق تر و با جزئیات در اختیار شما قرار دهند.

برای طراحی روف گاردن می توانید از طرح های پیشین و اجرا شده مجموعه هم استفاده کنید.

در صورت داشتن طرح از طرف کارفرما در صورت قابلیت اجرا می توانید از همان طرح استفاده کنید.

هزینه طراحی بستگی به سلیقه و ابعاد محاسبه می گردد؛ هر چند تمام طرح ها دارای جزئیات کاملی هستند.

گروه معماری گلپیرا پارس”مجری تخصصی بام سبز _ دیوار سبز _ محوطه در آمل”

قیمت اجرای روف گاردن در آمل

جهت به دست آوردن قیمت اجرای روف گاردن در آمل کافیست طرح 2 بعدی و سپس طرح 3 بعدی را مشخص گنید و نوع متریال را هم انتخاب کنید.

البته باید اکسسوری های فضای سبز را هم در نظر بگیرید.

برای اینکه اطلاعات دقیق تری از قیمت و هزینه ها داشته باشید؛ در ابتدا باید محاسبه کنید که چه مقدار چمن مصنوعی یا چمن طبیعی قرار هست استفاده کنید.

اگر قصد دارید از چمن مصنوعی استفاده کنید؛ ابتدا باید بدانید چمن های مصنوعی دارای قیمت های متفاوتی می باشد که قطعاً تفاوت هایی خواهد داشت.

قیمت های چمن مصنوعی بستگی به نوع بافت ، گره ، رنگ ، ارتفاع و تراکم متفاوت خواهد بود، ما پیشنهاد می کنیم از چمن های با تراکم بالا و ارتفاع بالا استفاده کنید.

هزینه هر متر چمن مصنوعی بستگی به مشخصات گفته شده از متر مربعی 150.000 تومان الی 540.000 تومان متغییر می باشد.

هزینه نصب هر متر مربع چمن مصنوعی 25.000 تومان البته نیاز به چسب و حمل ونقل خواهید داشت.

مجری روف گاردن در بابل

اگر قصد دارید از چمن طببیعی استفاده کنید برای هر متر مربع چمن طبیعی با زیر سازی مناسی 250.000 تومان به بالا را باید در نظر بگیرید.

هزینه هر متر مربع چوب پلاست بستگی به نوع دتایل ها نیز متفاوت خواهد بود؛ هزینه یک متر مربع چوب پلاست در آمل با جزئیات ( کف سازی _ قوطی 3*3 _ هزینه رنگ کوره ای _ اجرت نصب چوب پلاست _ چوب پلاست _ پیچ _ کلیپس _ حمل ونقل ) از 3.300.000 تومان به بالا خواهد بود.

هزینه هر عدد فلاور باکس بستگی به ابعاد مورد نظر نیز متفاوت خواهد بود ؛ اما هزینه یک عدد فلاور باکس با ابعاد ارتفاع 50 سانتی و عرض 50 سانتی با طول 1.5 متر با کاور چوب پلاست تقریباً 9.000.000 تومان هزینه خواهد داشت.

اگر بخواهید اکسسوری های فضای سبز را محاسبه کنید؛ با مشاوران مجموعه گلپیرا پارس در ارتباط باشید تا همکاران ما بتوانند بهترین خدمات را به شما ارئه کنند.

اجرای عایق روف گاردن در مازندران

ایزولاسیون روف گاردن در آمل

یکی از مهمترین بخش در اجرای روف گاردن را می توان بخش ایزولاسیون روف گاردن نامید.

بسیار مهم و حیاتی است که می توان از آن به عنوان مهمترین عامل در معایب روف گاردن در صورت اجرای نادرست آن می باشد.

اگر قصد دارید از یک روف گاردن زیبا لذت ببرید؛ حتماً این بخش را به یک تیم متخصص و حرفه ای بسپارید.

بعد از اجرای دیوار چینی با مصالح بنایی باید تمام دیوار های داخلی را با ملات سیمان ترمیم کنید بصورتی که هیچ گونه سطح موج داری وجود نداشته باشد. بعد از اجرای این مراحل باید یک خروجی آب را مشخص کنید.

خروجی آب جهت هدایت آب حاصل از بارندگی و آب حاصل از آبیاری گیاهان می باشد که باید با یک خروجی مناسب آب را به آن سمت هدایت کنید.

اجرای روف گاردن در شمال
بعد از اینکه تمامی مراحل صورت گرفت ؛ باید صبر کنید تا مصالح بنایی کاملاً خشک شود و هیچ گونه رطوبتی نداشته باشد؛ سپس با استفاده از پرایمر که با حلال آب می باشد را بر روی دیوارها و سطح کف فلاور باکس اجرا کنید. باید 2 روز بعد از این اجرا بگذرد تا فلاور باکس کاملاً خشک شود. سپس باید عایق روف گاردن را اجرا کنید؛ اجرای عایق روف گاردن بسیار مهم و دارای جزئیات خاصی است که باید رعایت کنید. در ضمن در نقاط همپوشانی حتماً آبندی را کاملاً اجرا کنید. حتماً از عایق روف گاردن استفاده کنید؛ به هیچ عنوان از عایق معمولی یا ایزوگام استفاده نکنید. عایق های روف گاردن هم نقش عایق رطوبتی را داراست و هم مانع ریشه ها به سقف خواهد بود، بعد از اجرای عایق حتماً از ملات محافظ استفاده کنید. سپس با استفاده از لایه ژئو تکستایل عایق را در برابر نفوذ ریشه ها محافطت کنید. حالا می توانید لایه های بعدی را اجرا کنید. در صورت داشتن سوالات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

مجری بام سبز در آمل

شرکت روف گاردن در آمل

جهت هزینه روف گاردن در آمل با مشاوران ما در ارتباط باشید

مجری تخصصی بام سبز _ دیوار سبز _ محوطه _ سازه های چوبی در آمل

نمایش ویدیو درباره اجرای بام سبز با چوب پلاست در مازندران

طراحی و اجرای کاشت گل و گیاه روف گاردن در آمل

جذاب ترین مرحله اجرای روف گاردن به جرأت می توان گفت کاشت گل و گیاه می باشد. برای اجرای گل و گیاه باید ابتدا شناختی کافی از روش هی بام سبز داشته باشید.

اگر بخواهید از گل و گیاه یا درختچه های فضای باز استفاده کنید؛ ابتدا باید شرایط آب و هوایی ، جهت وزش باد ، سرعت باد و نور خورشید را در نظر بگیرید.

بعضی از گیاهان دارای عمق کمی هستند اما بعضی از درختچه ها را باید در فلاور باکس های با عمق بالا کاشت.

حتماً در اجرای فلاور باکس ها از چمن طبیعی دایکوندرا استفاده کنید که جذابیت خاصی را به فلاور باکس ها خواهد داد.

در ادامه مقاله به تفکیک تمامی گیاهان فضای سبز در مازندران که قابلیت کاشت را دارند را توضیح خواهیم داد

اجرای گل و گیاه برای روف گاردن

اولین گیاهی را که قصد داریم معرفی کنیم یاس هلندی می باشد؛ درختچه ای که همیشه سبز و فضای شما را تبدیل به یک باغ واقعی خواهد کرد.

حتماً از این درختچه استفاده کنید فقط باید بدانید که حداقل 70 سانتی متر ارتفاع فلاور باکس را نیاز دارید.

مورت چند کله می تواند درختچه ای مناسب برای شرایط آب و هوایی در روف گاردن آن هم با شرایط نگهداری در مازندران باشد.

درختچه بعدی را می توان به افرا اشاره کرد؛ گیاهی بسیار حساس و بسیار سایه دوست در فصل زمستان نیز خزان خواهد داشت اما بسیار دوست داشتنی است.

می توان به ورنیا هم اشاره کرد یا پتسپروم هم اشاره کرد گیاهی بسیار مقاوم و همیشه سبز در کنار چمن های طبیعی می توان در فلاور باکس ها از آن بهره برد.

درختچه فوتونیا نیز از درختچه های محبوب و پر استفاده در روف گاردن می باشد؛ حتماً نیاز به ابعاد بزرگ تر نسبت به درختچه های دیگر دارید.

از گل های فصلی و سنگ کوهستانی هم غافل نشوید. یال اسبی یا حتی مرجان یا لیروپ یا گل ادریسی نیز می تواند به شما در دیزاین روف گاردن کمک کند.

از شمشاد های توپی یا نایلونی بصورت باکسی هرس شده نیز استفاده کنید؛ هم چنین می توانید در مسیر راه از لگستروم پایه دار با ارتفاع 70 سانتی متر با چمن طبیعی یا چمن سوزنی هم استفاده کنید.

شمشاد نعنایی هم گزینه ای بسیار مهم می تواند باشد.

 تمام گیاهان نام برده شده مناسب فضای روف گاردن با شرایط آب و هوایی متفاوت می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید.

راهنمای کامل اجرای چوب پلاست  در آمل

 

اجرای چوب پلاست در شمال

قبل از اینکه چوب پلاست را اجرا کنید؛ ابتدا باید زیر سازی مناسبی را برای اجرای چوب پلاست فراهم کنید؛ تنها زیر سازی که مناسب و مقرون به صرفه می باشد قوطی های فلزی در ابعاد 3*3 ، 4*4 یا 4*2 می باشد.

قوطی های فلزی را باید ابتدا با رنگ های مقاوم پوشش دهید؛ تا در اثر رطوبت و شرایط جوی ضربه نبیند. پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ کوره ای ، اپوکسی یا الکترو استاتیک خواهد بود.

روش اجرای صحیح قوطی های فلزی را باید رعایت کنید؛ ابتدا باید یک قاب درست کنید و سپس با استفاده از قوطی ها فواصل این قاب ها را پر کنید؛ فواصل بین قوطی ها حداکثر 30 سانتی متر می باشد.

نکته ای بسیار مهم اینکه باید خلاف جهت چوب شاسی کشی فلزی را انجام دهید. بعد از اجرای شاسی کشی حالا باید تأسیسات برقی و مکانیکی را اجرا کنید.

سطح کار برای اجرای چوب پلاست باید کاملاً تراز و یک سطح صاف باشد.

اجرای چوب پلاست در جواهرده

می توانید با اجرای قیدهایی سطح مورد نظر را بالاتر بیاورید تا امکان اجرای تأسیسات نیز مقدور باشد.

بعد از این مراحل شما می توانید چوب پلاست را اجرا کنید. فقط باید از یک کلیپس و پیچ سرمته جهت تنظیم چوب و مهار کردن به قوطی های فلزی استفاده کنید.

چوب پلاست ها باید در یک سطح کاملاً صاف قرار بگیرند. ابتدا و انتهای چوب ها باید به وسیله پیچ ها از روی سطح مورد نظر به قوطی مهار کنید. جهت انقباض و انبساط چوب هم باید درزهایی را اجرا کنید تا چوب ها تحت فشار قرار نگیرند.

وقتی اولین چوب را اجرا کنید با استفاده از کلیپس و پیچ سرمته آنها را مهار کنید و سپس چوب بعدی را به این کلیپس ها چفت کنید. حالا متوجه می شوید که نقش این کلیپس علاوه بر انقباض و انبساط چوب در ردیف قرار گرفتن چوب ها چه نقشی دارد.

وقتی به آخرین چوب رسیدید حتماً از سطح دیوار فاصله را رعایت کنید؛ پیچ ها را باید از روی سطح با استفاده از خزینه اجرا کنید تا چوب مهار شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مجری پرگولا در مازندران

اجرای سازه های چوبی در شمال

فروش اینترنتی چوب پلاست در آمل

قیمت چوب پلاست در آمل

بررسی لیست قیمت چوب پلاست
لیست قیمت پلی وود

Latest Stories

Trending Stories
برچسب ها

بام سبز در مازندران

https://golpirapars.com/wp-content/uploads/2023/12/IMG_0003.mov گلپیرا پارس جهت اجرای بام سبز (  GREEN ROOF)  در مازندران حتماً باید با یک مجری فضای سبز در ارتباط باشید. مهمترین
برچسب ها

اجرای روف گاردن در ساری

یکی از مهمترین مزایای اجتماعی بام های سبز در مازندران، زیبا کردن بام ها در شهرهای شمالی کشور اثرات بسیار جالبی بوجود می
برچسب ها

چگونه خودمان دیوار سبز بسازیم؟

برای اجرای دیوار سبز ( گرین وال ) در فضای مورد نظر؛ کارشناس مجموعه گلپیرا پارس از محل پروژه بازدید می کند و
برچسب ها

چوب پلاست چیست؟

اگر بخواهیم چوب پلاست را بشناسیم در ابتدا باید بدانیم در هر متر مربع این متریال تازه وارد صنعت ساختمان شده چقدر می
گروه معماری گلپیرا پارس مجری تخصصی بام سبز _ دیوار سبز _ محوطه
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.